Digitale » Novinky » Nové zľavy pre našich zákazníkov

Nové zľavy pre našich zákazníkov

02.03.2009

Digitale prináša svojim zákazníkom nové, vyššie zľavy. Na doplnkových službách môžu pri splnení všetkých podmienok ušetriť spolu až 12%. 

 

Zľavy je možné získať jednoduchým spôsobom, a to splnením niektorej z podmienok. Úhradou faktúry do dátumu splatnosti získajú naši zákazníci 5% zľavu. Pri ďalšej objednávke do 3 mesiacov od dátumu vyhotovenia faktúry je možné navyše získať 4% zľavu.

Svojim zákazníkom poďakujeme aj za využívanie služby Elektronická faktúra, konkrétne 3% zľavou. Elektronická faktúra je plnohodnotným daňovým dokladom podľa Zákona o účtovníctve č. 431/2002 zo dňa 18. júna 2002, §32 "Preukázateľnosť účtovného záznamu". Je priateľská k životnému prostrediu a jednoducho sa archivuje. Službu Elektronická faktúra si môžete aktivovať jednoducho - telefonicky alebo e-mailom.

Jednotlivé zľavy je možné spočítať a dosiahnuť tak úsporu až 12%. V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Digitale na Slovensku:

Digitale na Facebooku

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Aktuálne informácie nájdete už aj na Facebooku.

Ďalšie informácie o Facebooku sa dočítate v novinkách

Digitale v skratke:

Pobočkové ústredne ● VoIP hosting pre domáce kancelárie a začínajúcich podnikateľov ● VoIP PBX pre malé a stredné firmy a organizácie ● Telefónne prepojenie firemných pobočiek na Slovensku aj v zahraničí ● Lacné telefonovanie ● Telekomunikačné riešenia na mieru ● Inteligentné call centrá ● Hlasový systém IVR, hlasové nahrávky ● CRM, API prepojenie telefónie s existujúcim alebo externým CRM systémom ● IP telefóny, GSM brány ● Voice over Wireless (VoW), WiFi ● Pripojenie ústredne do PSTN ● Telefónne čísla geografické, negeografické, prémiové, audiotexové, bezplatné, portované