Digitale » Novinky » Šrotovné už aj na staré ústredne

Šrotovné už aj na staré ústredne

15.04.2009

Digitale opäť prináša novinku na trhu, tentokrát však nie celkom technického charakteru. Za akúkoľvek starú pobočkovú ústredňu dostanete zľavu na novú, modernú IP ústredňu od Digitale vo výške až 200 EUR!

 

Nárok na zľavu majú noví aj existujúci zákazníci, ktorí si od 15.4. do ukončenia akcie objednajú novú IP ústredňu s inštaláciou a konfiguráciou u spoločnosti Digitale a doručia na prevádzku firmy ich pôvodnú pobočkovú ústredňu.

Pôvodná pobočková ústredňa navyše nemusí byť funkčná, stačí ak výrobca k modelu deklaruje klapkovú funkcionalitu (t.j. možnosť volania medzi klapkami na skrátené čísla). Záujemca musí preukázať jej legálne nadobudnutie - napr. kópiou faktúry, dodacieho listu, záručného listu.

Akcia platí pre obmedzený počet záujemcov. Poradie si je možné zarezervovať žiadosťou o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky. Žiadosť je možné podať e-mailom, prípadne telefonicky.

 
AKTUÁLNY STAV ŠROTOVNÉHO (aktualizované 15.05.2009): AKCIA UKONČENÁ, ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM!

Digitale na Slovensku:

Digitale na Facebooku

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Aktuálne informácie nájdete už aj na Facebooku.

Ďalšie informácie o Facebooku sa dočítate v novinkách

Digitale v skratke:

Pobočkové ústredne ● VoIP hosting pre domáce kancelárie a začínajúcich podnikateľov ● VoIP PBX pre malé a stredné firmy a organizácie ● Telefónne prepojenie firemných pobočiek na Slovensku aj v zahraničí ● Lacné telefonovanie ● Telekomunikačné riešenia na mieru ● Inteligentné call centrá ● Hlasový systém IVR, hlasové nahrávky ● CRM, API prepojenie telefónie s existujúcim alebo externým CRM systémom ● IP telefóny, GSM brány ● Voice over Wireless (VoW), WiFi ● Pripojenie ústredne do PSTN ● Telefónne čísla geografické, negeografické, prémiové, audiotexové, bezplatné, portované