Digitale - Váš odborník na telefonovanie

Počuli ste už o najpoužívanejšej telefónnej IP ústredni na svete Asterisk PBX, ktorá Vám prinesie množstvo výborných funkcií, ušetrí náklady a je výbornou náhradou starej ústredne?

 

Vyberte si riešenie na mieru: 

Poradíme Vám v oblasti firemnej telefónie, bezplatnej komunikácie prostredníctvom siete Internet (VoIP), pobočkových ústrední, call centier. Poskytujeme kompletný servis v zabezpečení Vašej malej a strednej firmy telekomunikačnou technikou vrátane inštalácie zariadení, nastavenia pobočkovej ústredne podľa Vášho priania, dodávky potrebného softvéru pre efektívnu komunikáciu a zaškolenia Vašich zamestnancov.

Nechajte sa prekvapiť množstvom funkcií a prijateľnou cenou riešenia. 

Neviete si vybrať? Potrebujete pomôcť s návrhom? Dohodnite si stretnutie s naším obchodníkom! Chcete si vyskúšať ústredňu, telefóny? Zavolajte nám, po dohode Vás radi privítame v našich priestoroch!

Digitale na Slovensku:

Digitale na Facebooku

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Aktuálne informácie nájdete už aj na Facebooku.

Ďalšie informácie o Facebooku sa dočítate v novinkách

Digitale v skratke:

Pobočkové ústredne ● VoIP hosting pre domáce kancelárie a začínajúcich podnikateľov ● VoIP PBX pre malé a stredné firmy a organizácie ● Telefónne prepojenie firemných pobočiek na Slovensku aj v zahraničí ● Lacné telefonovanie ● Telekomunikačné riešenia na mieru ● Inteligentné call centrá ● Hlasový systém IVR, hlasové nahrávky ● CRM, API prepojenie telefónie s existujúcim alebo externým CRM systémom ● IP telefóny, GSM brány ● Voice over Wireless (VoW), WiFi ● Pripojenie ústredne do PSTN ● Telefónne čísla geografické, negeografické, prémiové, audiotexové, bezplatné, portované