Digitale » O nás

O nás

Firma Digitale, spol. s r.o. bola založená odborníkmi z oblasti telekomunikácii s cieľom ponúknuť detailne prepracované, zákaznícky orientované riešenia firemnej komunikácie. Viac ako 8-ročné profesionálne skúsenosti lídrov firmy a prijateľná cena riešenia oslovili aj významné spoločnosti ako autobazár Darex, kníhkupectvo Martinus, Translata, Primanet, Aston ITM a mnoho ďalších.

Spoločnosť Digitale spolupracuje s poprednými výrobcami v oblasti telekomunikačnej techniky (Cisco Linksys, Digium, Patton, ...) a so svetovými i slovenskými telekomunikačnými operátormi (GTS Slovakia, Primanet, a ďalší). 

Digitale ponúka segmentu malých a stredných firiem telekomunikačnú techniku (pobočkové ústredne, IP telefóny, adaptéry, GSM brány, príslušenstvo), odborné a obchodné konzultácie, služby spojené s firemnou komunikáciou (nahrávanie hlásení, riešenia na mieru), vývoj softvérových riešení, služby alternatívnym operátorom, call centrám, majiteľom nehnuteľností a ubytovacích zariadení (aplikácie pre účtovanie hovorov, IVR). Samozrejmosťou v ponuke je kompletný servis od inštalácie zariadení, cez ich konfiguráciu na základe požiadaviek zákazníkov až po popredajnú podporu.

Jedným z hlavných cieľov spoločnosti je snaha vyhovieť všetkým zákazníkom v maximálnej možnej miere. Preto je súčasťou ponuky možnosť detailného prispôsobenia ústredne, voľba nadstavbových aplikácii, možnosť návrhu vlastných firemných aplikácii s prepojením na VoIP ústredňu. IP ústredne od firmy Digitale umožňujú doplnenie nových funkcii priamo počas chodu bez výpadku spojenia a bez nutnosti pridávania ďalšieho hardvéru. Navyše vo väčšine prípadov je možné realizovať zmeny na diaľku bez nutnosti výjazdu, čo skracuje dodacie lehoty na minimum.

Vo firemnom testovacom laboratóriu sú pravidelne testované produkty na trhu IP telefónie, pričom do ponúkanej produktovej rady sa dostávajú iba vyhovujúce, kvalitné a spoľahlivé modely. 

Funkcie ústredne a kvalitu hovorov neustále monitoruje dohľadové centrum, ktoré je pripravené v prípade problému poskytnúť zákazníkovi bezplatnú podporu. Spoločnosť Digitale disponuje aj záložným systémom pre prípad hardvérovej poruchy - inštalovanú pobočkovú ústredňu dokáže nahradiť do 10 minút od výmeny vrátane nakonfigurovania.

Záujemcovia o služby radi využívajú nezáväznú bezplatnú konzultáciu s našim odborníkom, ktorý ochotne poradí ideálne riešenie pre firmu, vypracuje cenovú ponuku, či predvedie jednotlivé koncové zariadenia. Dohodnite si stretnutie aj Vy, radi poradíme aj vašej firme!

 

       

Digitale na Slovensku:

Digitale na Facebooku

Digitale sa ešte viac približuje svojim zákazníkom a záujemcom. Aktuálne informácie nájdete už aj na Facebooku.

Ďalšie informácie o Facebooku sa dočítate v novinkách

Digitale v skratke:

Pobočkové ústredne ● VoIP hosting pre domáce kancelárie a začínajúcich podnikateľov ● VoIP PBX pre malé a stredné firmy a organizácie ● Telefónne prepojenie firemných pobočiek na Slovensku aj v zahraničí ● Lacné telefonovanie ● Telekomunikačné riešenia na mieru ● Inteligentné call centrá ● Hlasový systém IVR, hlasové nahrávky ● CRM, API prepojenie telefónie s existujúcim alebo externým CRM systémom ● IP telefóny, GSM brány ● Voice over Wireless (VoW), WiFi ● Pripojenie ústredne do PSTN ● Telefónne čísla geografické, negeografické, prémiové, audiotexové, bezplatné, portované